top of page

kontakt z zielono mi

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do pozostawienia wiadomości, jesteśmy do Waszej dyspozycji:)

Zapraszamy do naszego obiektu Zielono mi na Warmii!

 

Przedsiębiorstwo Inicjatyw Gospodarczych "Mixbud"

Zielonowo 5; 11-034 Stawiguda

Tel: +48 694 176 935

email:  zielonomi.zielonowo@gmail.com

Dziękujemy!

Dane do przelewu:

Santander Bank:

Nr konta 55 1090 2590 0000 0001 4424 5282

JAK DO NAS DOTRZEĆ

Miejscowość Zielonowo znajduje się 6 km od miasta Olsztynek, aby do nas dojechać należy zjechać z drogi ekspresowej S7 na drogę S51 Olsztynek-Olsztyn (zjazd Gryźliny). Należy przejechać całą miejscowość Gryźliny zabytkowym brukiem mijając po drodze "Zajazd Gryźliny" po prawej stronie, sklep i kościół po lewej, na rozdrożu należy skręcić w lewo na Zielonowo - droga jest dobrze oznakowana Po przejechaniu przez tory kolejowe należy skręcić w lewo mijając po prawej lotnisko i dalej w kierunku lasu cały czas drogą asfaltową aż do samego jej końca, gdy skończy się asfalt na rozdrożu należy skręcić w prawo. Nasz duży dom z zielonym gankiem jest ostatni przed skrzyżowaniem po prawej stronie.

Transportem publicznym Najbliższe przystanki

Autobus: Gryźliny- szkoła (3,2 km) Z przystanku autobusowego w Gryźlinach kierować się w dół brukowej drogi. Istnieje możliwość wcześniejszego poinformowania nas o przyjeździe autobusem a my odbierzemy Cię z przystanku.

Pociąg: Gryźliny (2,5 km) Z przystanku kolejowego należy przejść przez tory w stronę lotniska i dalej wg. znaków drogowych. Istnieje możliwość wcześniejszego poinformowania nas o przyjeździe pociągiem a my odbierzemy Cię z przystanku kolejowego w Gryźlinach.

Samolot: z lądowiska w Gryźlinach odbierzemy Cię bez problemu (1,5 km od nas) a z lotniska Port Lotniczy Olsztyn - Mazury (68 km) za dodatkową opłatą po wcześniejszym umówieniu się.

bottom of page